چه افرادی شامپو کوواش فاربن نخرند؟


چه افرادی شامپو کوواش فاربن نخرند؟

تاریخ انتشار: 1398/12/25 12:53 | بازدید: 92

شامپوهای سنتی بهتر است یا شامپوهای نسل جدید

قبل از هر چیز خوب است بدانید وظیفه اصلی شامپو تمیز کردن است و شامپو ذاتا یک شوینده است. یکی دو نسل عقب تر بجای شامپو از صابون های سر استفاده میشد. جای شکرش باقیست که فرهنگ شامپو زدن در نسل ما جا افتاده است. هرچند هنوز افرادی هستند که فقط با صابون های سنتی شستشوی سر احساس تمیزی میکنند. این گروه از افراد لابد نمی دانند PH بالای صابون ها چه بلایی بر سر موهایشان می آورد!
با ورود برندهای مختلف شامپو، بازار رقابت داغ شد و تولید کنندگان نگاه تخصصی تری به فرمولاسیون شامپوها انداختند. تا بتوانند مزیت رقابتی داشته باشند و در این بازار پرهیایو محصول خود را بفروش برسانند. این شد که در ده سال اخیر انواع مختلف شامپو با کاربردهای مختلف، برای انواع موها و با ادعاهای متفاوت وارد بازار شد. اما یادمان باشد که بخش عمده شامپو همان شویندگی است که در اکثر مدل های شامپو مشترک است.

 

واقعا شامپوها تا چه اندازه بر مشکلات مو موثرند؟

تاثیری که شامپوها بر روی مو میگذارند بر روی ساقه و حالت مو است. شامپو ها مدت زمان کوتاهی، حداکثر در حدود سه دقیقه بر روی موها می ماند. بنابراین نباید انتظار داشته باشیم که شامپو تاثیرات درمانی معجزه آسایی برای بیماریهای مو داشته باشد. شامپوهای درمانی، بعنوان مکمل درمان مو محسوب می شوند نه درمان کننده اصلی.
بطورمثال اگر فردی مشکل ریزش مو داشته باشد، نباید انتظار داشته باشد با خرید یک شامپو ضد ریزش، مشکل ریزش مویش بطور کامل حل شود. بلکه باید ابتدا دلیل ریزش مویش مشخص شود. سپس در دوره درمان که بر حسب دلیل ایجاد ریزش مو متناسب هر فرد، تجویز می شود، بعنوان کمک کننده، از شامپوهای ریزش مو نیز استفاده کنند. تا مسیر درمان ریزش مو برایش هموار تر شود.

 

شامپو کوواش فاربن چه فرقی با شامپوهای دیگر دارد؟

کاری که نرم کننده یا ماسک مو میکند این است که بر روی ساقه مو ترکیباتی را مینشاند که زبری مو را می نشاند و تا حدی به مو آبرسانی میکند. اما ماسک مو و نرم کننده مو با تمام مزایایی که دارد یک عیب دارد که حاوی ترکیبات سیلیکونی است. این ترکیبات در دراز مدت مو را کدر و بدحالت میکند.

 

 

شامپو کو واش فاربن برای چه افرادی مناسب است؟

هیچ شامپویی نیست که برای همه افراد مناسب باشد. بر اساس ترکیبات هر شامپو و خواصی که دارد، هر مدل شامپویی فقط برای گروه خاصی مناسب است. شامپو کوواش فاربن نیز برای همه افراد مناسب نیست. در اینجا به شما میگوییم این شامپو برای چه افرادی مناسب است. که بتوانید خرید درستی داشته باشید.

1- موهای خشک و خیلی خشک

این شامپو برای افرادی که موهای خشک، خیلی خشک، وز و شکننده دارند مناسب است.

2- موهای رنگ شده و آسیب دیده

همچنین افرادی که موهای رنگ شده و آسیب دیده دارند. دلیل اینکه شامپو کوواش فاربن برای این گروه از افراد مناسب است این است که این شامپو شویندگی تهاجمی ندارد و با موها ملایم رفتار میکند. در عین حال نرم کنندگی و آبرسانی را به مو انجام میدهد. در واقع سولفات و سورفاکتانت هایی که شویندگی بالایی دارند و می توانند آسیب زننده باشند را ندارد.

3- موهای وز، فر و دکلره شده

اگر تار موی وز شده ای را زیر میکروسکوپ نگاه کنید، به شکل تیغ ماهی دیده می شود. ترکیبات این شامپو، تیغه های ماهی را بر روی ساقه اصلی مو می نشاند و سپس نرم و خوش حالت شدن موهای وز و دکلره شده می شود.

4- موهایی که قرار است آرایش شود

اگر میخواهید به مهمانی بروید و موهایتان را حالت دار کنید، شامپو کوواش گزینه مناسبی برای شماست. حالتی که به موهای شما میدهد برای استایلینگ مو مناسب است و سبب ماندگاری حالت مو می شود.

چه افرادی شامپو کوواش فاربن را نخرند؟

اگر شما جزو آن دسته از افرادی هستید که موهای چربی دارید، این شامپو برای شما مناسب نیست. چون شامپو کوواش، مواد شوینده بسیار قوی ندارد و شویندگی ملایم را برای مو ایجاد میکند. افرادی که موهای نازکی دارند و موهایشان خیلی زود چرب و سنگین می شود، کاند مناسبی برای این شامپو نیستند. چون این مدل شامپو باعث می شود که بر روی موهایشان احساس سنگینی بیشتری کنند.

شامپو کوواش فاربن را چگونه استفاده کنیم؟

این شامپو را میتوانید دو تا سه بار در هفته استفاده کنید. مانند شامپوهای عادی، موهایتان را خیس کنید و مقدار مناسب از شامپو را بر روی موهایتان ماساژ دهید. یادتان باشد که نباید انتظار داشته باشید که موهایتان کف زیادی کند. چون این شامپو سولفات و سورفاکتانت ندارد و کف زیادی تولید نمی کند. اما کف نکردن زیاد، دلیل بر عدم شستشوی خوب نیست. نگران نباشید، با وجود اینکه کف زیادی نمیکند، وظیفه شویندگی اش را بخوبی انجام میدهد.
پیشنهاد می شود در دوره مصرف شامپو کوواش فاربن، هر دو هفته یک بار از شامپوی معمولی استفاده کنید.موضوعات

فروشگاه اینترنتی کالا آرایش


کالا آرایش
تمامی كالاها و خدمات این فروشگاه، دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.