بهترین لایه بردار صورت برای لک


بهترین لایه بردار صورت برای لک

تاریخ انتشار: 1398/12/25 12:53 | بازدید: 719

1- لایه بردارهای دارویی

لایه بردارهایی مانند کترل، دیفرین و آداپالن لایه بردارهایی هستند که باید تحت نظر پزشک مصرف شوند. این نوع لایه بردارها برای درمان لک های مقاوم به درمان و لک هایی که در لایه درمال هستند استفاده می شود.

 

2- گلایکو A آیسیس فارما

به جرات می توان گفت گلایکو A آیسیس فارما بهترین کرم لایه بردار خارجی موجود در بازار است. قبلا لایه بردار رکسول نیز در بازار موجود بود که جزو بهترین لایه بردارهای خارجی محسوب می شد که این روزها دیگر وارد کشور نمی شود. گلایکو A آیسیس فارما حاوی گلایکولیک اسید 12 درصد است که لایه برداری اثربخشی بر روی پوست دارد.

 

3- کرم لایه بردار نئودرم

این کرم حاوی 13% اسید میوه است و جزو بهترین کرم لایه بردار ایرانی محسوب می شود. این محصول برای درمان لک های ناشی از آفتاب کاربردی می باشد. بافت کرمی نسبتا چربی دارد که برای افراد با پوست خشک، نرمال و مختلط بسیار مناسب است. کرم لایه بردار را نباید در نواحی حساس صورت و جاهایی که پوست نازک دارد مانند دورچشم استفاده کرد.

 

4- ژل لایه بردار آلفائیدروکسی اسید آردن

این محصول حاوی AHA15% است که در لایه برداری رژیم درمان لک هایی مانند ملاسما استفاده می شود. بافت ژلی و سبکی دارد که افراد با پوست چرب نیز براحتی می توانند از آن استفاده کنند. برای استفاده از لایه بردارها ابتدا به مدت سه شب آن را بر روی بخشی از پوست تست کنید و در صورتیکه واکنش خاصی مشاهده نکردید، می توانید آن را استفاده کنید.موضوعات

فروشگاه اینترنتی کالا آرایش


کالا آرایش
تمامی كالاها و خدمات این فروشگاه، دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.