آقایان چگونه جذاب میشوند؟


آقایان چگونه جذاب میشوند؟

تاریخ انتشار: 1398/12/25 12:53 | بازدید: 89

زیبایی و جذابیت، خانم و آقا ندارد. زیبایی ذات خداوند است و همه آن را می پسندند. خوشبختانه امروزه آقایان هم به زیبایی ظاهری، سلامتی پوست و جذاب بودنشان فکر می کنند و به آن اهمیت می دهند. حال آنکه تا چندی پیش این موضوع برای آقایان ناپسند محسوب می شد و انگار از ژست مردانگی آنها کم میکرد. سوال اینجایت که آقایان جذاب چه خصوصیاتی دارند؟

 

 

رایحه ای جذاب برای آقایان

به جرات می توان گفت مهمترین آیتمی که در جاذبه و دافعه مردان موثر است، بوی خوشایندی است که از حضور آنان استشمام می شود. این مورد حتی از لباس مرتب و تمیز و خوش پوش، مهمتر است.

بطور ژنتیکی بدن آقایان تعریق تیز تر و بوی نامطبوع تری دارد. از این رو آقایان بیشتر از هر چیزی باید به بوی بدن خود اهمیت بدهند. برای این کار چند اقدام ضروری علاوه بر استحمام زود به زود برای آقایان وجود دارد.

 

 

1- استفاده ازدئودورانت های مردانه

دئودورانت ها یا همان مام رول ها هم جلوی تعریق بیش از حد را میگیرند و هم بوی مطبوعی میدهند. بعد از استحمام و حداقل یک بار در طول روز از دئودورانت مناسب با بوهای خنک استفاده کنید. فراموش نکنید بعد از مصرف دئودورانت چند دقیقه ای صبر کنید تا خشک شود، سپس لباس بپوشید.

 

2- استفاده از شامپو بدن مردانه

شامپو های بدنی که مخصوص آقایان به بازار عرضه می شود هم قدرت شویندگی و PH متناسب با پوست آقایان را دارد و هم از اسانسهای ماندگار مردانه استفاده شده است. شامپو بدن تاثیر زیادی در بوی خوش پوست دارد.

 

3- استفاده از اسپری بدن

اسپری بدن مردانه رایحه ای ماندگار برای پوست دارد. هرگز استفاده از اسپری بدن را کنار نگذارید.

 

4- استفاده از عطر

مردان جذاب، هیچگاه عطر زدن را فراموش نمیکنند.گاهی استفاده از عطر مانند امضای مردی می شود که هر گاه در هر کجا رایحه ای مشابه عطر مصرفی او را استشمام کنیم، به یاد او می افتیم. امروزه عطرهای مردانه با ماندگاری طولانی و متناسب با هر سلیقه ای در بازار وجود دارد.

 

 موضوعات

فروشگاه اینترنتی کالا آرایش


کالا آرایش
تمامی كالاها و خدمات این فروشگاه، دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.